KADIGİL GAYRİMENKUL

2010 yılında kurulan KADIGİL Gayrimenkul, nitelikli ve tecrübeli kadrosuyla Gebze arsa yatırımı ve satılık fabrika arsası yatırımlarıyla yola çıkmış ve kısa sürede herkesi güvendiği marka haline gelmiştir. KADİGİL Gayrimenkul inşaat sektöründe edindiği bilgi birikimini güven veren ve tecrübeli kadrosuyla gayrimenkul geliştirme projelerine ve yatırım kararlarına taşıyarak bölgesinin lider ve Türkiye’nin hızlı yükselen danışmanlık şirketlerinden biri olmuştur.

Arazi geliştirme ve konut projeleri, genel yatırımlık araziler, ticari araziler, sanayi arazileri, sanayi depolama ve fabrika satış faaliyetleri yürüten Kadıgil Osmangazi Köprüsü’nden başlayarak, Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne kadar uzanan bölgede hızla büyümüştür. “Tepecik bölgesi önem kazanıyor” sloganıyla sunduğumuz danışmanlık hizmetleriyle 10 yıl içinde yüzlerce yatırımcımıza kazandırdık. Kocaeli bölgesinde, özellikle İstanbul’un genişlemesi, yeni yolların yapımıyla değer kazanmaya devam eden Tepecik bölgesinde yatırımlık arazi konusunda uzman kadromuzla hizmet vermeye devam ediyoruz.


Kocaeli ve İstanbul illerindeki satılık arsa, satılık arazi ve konut projelerinde danışmanlık hizmetlerimizle öncü olmaya devam ederken başta Ege Bölgesi olmak üzere Türkiye genelinde de inşaat ve gayrimenkul fikirlerini uyguluyoruz.


Fark Yaratıyoruz…


Havadan fotoğraf ve video desteğiyle müşterilerimize keşif öncesinde en detaylı haliyle sunum yapıyoruz!


Değer Katıyoruz


2010 yılından bu yana sürekli genişleyen müşteri tabanımız gayrimenkul satış ve pazarlamasını değil, şeffaf ve dürüst bir ticari yaklaşımı öncelediğimizi biliyor… Kadigil Gayrimenkul risk ve fırsatlara eşit derecede vurgu yaparak arsa yatırımı, fabrika satışı veya konut alımınızda en iyi kararları vermenizi sağlar.


Profesyonel ekibimizle kazanç noktanız olmaya devam ediyoruz… Ekibimizi tanıyın!

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Alım ve Satım işlemleri öncesinde mutlaka gerekli analizleri yapıyoruz, siz değerli müşterilerimiz her zaman önceliğimizdir.

+90 262 656 2929

Alım ve Satım işlemleri öncesinde mutlaka gerekli analizleri yapıyoruz,
siz değerli müşterilerimiz her zaman önceliğimizdir.